top of page
těhotenské focení Praha | michaela hašková fotografka

Karolína

Od začátku až do konce - profesionální a přátelský přístup. Před focení jsem se bála, že budu hodně strnulá a nepřirozená a to se pak promítne i na fotkách, přeci jen se necítím před foťákem úplně sebevědomě. Opak byl nakonec pravdou, a díky Míše jsem byla naprosto uvolněná, přirozená a cítila se skvěle. Každý její nápad se mnou konzultovala, zda s tím souhlasím a fyzicky to zvládnu, vždy se ujistila jestli se cítím dobře. 

Výsledkem jsou fotky s něžnou, klidnou s příjemnou atmosférou, kde se sama sobě líbím. Jsem ráda že tuhle krásnou část mého života jsem nechala zaznamenat zrovna Míšu a pokaždé když si budu fotky prohlížet a vzpomínat na poslední chvíle s bříškem, ráda si při tom vzpomenu i na tom jak vznikly. 

rodinné focení Praha | Michaela Hašková rodinná a svatební fotografka Praha

Jiřina

Chtěla jsem zachytit sladké období našich dvou malých dětí a udělat něco jako oficiální fotografii, protože cítím, že naše rodina je teď kompletní. S ateliérovou fotkou nemáme moc dobrou zkušenost, takže mě možnost fotit venku při západu slunce nadchla. Míša za námi navíc vážila docela dlouhou cestu a fotili jsme v místech, kam často chodíme na procházky. Děti focení v lese bavilo a výsledné záběry, jejich atmosféra a barvy jsou prostě úžasné! Ještě jednou moc děkujeme!

P.S.: Nebudu lhát, to já jsem toužila po obrazu, na kterém bude naše rodina vypadat krásně. Manžel namítal, že společné "selfíčko" si můžeme udělat sami.  Ale paradoxně je to nyní on, kdo se nad výsledkem každý den rozplývá :)

newborn focení Praha | Michaela Hašková rodinná a svatební fotografka Praha

Katka

Míša je prostě boží! ;) Její styl focení je moje krevní skupina. To jak si hraje se světlem a nenuceně s námi! Nejsme ani jeden "fotící typ" a taky trochu stydlíni, a tak jsem dost váhala jestli do nějakého těhotenského a posléze rodinného focení jít. Chtěla jsem ale nějakou památku pro tu naší princeznu. Nemohla jsem ale najít nikoho u koho bych si řekla, takové fotky chci... Až jsem dostala doporučení na Míšu. Hned, když jsem viděla první fotku, věděla jsem, že to je ono! A ten její  přístup, při focení nás do ničeho netlačí, nic není nucené. Uteče to vždycky tak rychle a v takové pohodě.  

rodinné focení Praha | Michaela Hašková rodinná a svatební fotografka Praha

Míša

Od foceni jsme čekali společné fotky, kde bude vidět barevný podzim. Čekali jsme víc aranžování než ve skutečnosti bylo, což bylo fajn! Celé focení bylo totiž tak pohodové, že to byla spíš příjemná procházka. Vše bylo uvolněné a zároveň velmi profesionální - vedení co a jak. Líbilo se mi, že jsme se nemuseli soustředit na moc věcí a jen tak nějak být spolu :) Pro 4letou dceru to byla zábava a to je za mne největší ocenění, protože s Míšou to šlo úplně hladce :) 

A jaké fotky jsme dostali? BOŽSKÉ!!! realita předčila naši představu ... máme krásně barevné, společné fotky, kde je zachycený smích i pláč, tak jak tomu je i v našich životech. Když si je prohlížím, vyvolávají ve mně tolik pocitů... od smíchu až k slzám dojetí a to je přidaná hodnota fotek od Míši. Nemohli jsme si vybrat lepší fotografku!

Jediná věc co nás mrzí je, že jsme Míšu nepoznali o rok dřív. Určitě bychom měli skvělé těhotenské a newborn fotky.

rodinné focení Praha | Michaela Hašková rodinná a svatební fotografka Praha

Alča

Focení bylo příjemné, nenucené (čehož jsem se dost obávala), na krásně vybraném místě, plné sluníčka a dobré nálady. Původně jsme se domluvily na focení mé starší dcery, nakonec mám krásné fotky s oběma mými dětmi (a to je, s ohledem mé nechutě se fotit, víc než bych si pomyslela :) 

Dětí jsem si při focení užila, ty momenty jejich blízkosti a vstřícnosti mě naprosto uchvátily. 

Za to zachycení křehkosti okamžiku Míše moc děkuji, jsem opravdu ráda, že jsem do focení šla :) 

ZAJÍMAJÍ VÁS DALŠÍ ZKUŠENOSTI MÝCH KLIENTŮ?

Podívejte se na recenze na Google.

U kontaktu Michaela Hašková fotografka

zvolte RECENZE.

bottom of page