top of page

DÁRKOVÝ VOUCHER

Vánoce se blíží a vy si lámete hlavu, čím potěšit své blízké? Proč letos nevyjít mimo obvyklé hranice dárků a darovat něco, co zůstane navždy? 

Dárkový voucher na focení, v částce dle vlastního výběru, je jednoznačně dárek, který můžete svým blízkým zabalit pod stromeček s pocitem, že darujete nejen kus papíru, ale také zážitek a památku na celý život.

dárkový voucher focení | dárkový poukaz focení | dárkový šek focení | dárek focení

 

Voucher není jen poukaz na focení, jsou to chvíle štěstí, lásky a spojení, které mohou vaši blízcí strávit společně.

S profesionálním fotografem zaznamenáte každý úsměv, pohled a každý okamžik jejich životního příběhu. A navíc, pořízené fotografie budou dělat radost jim i vám, a to dlouhá léta.

Dejte svým blízkým možnost vyjít ze stereotypu a věnovat se sobě navzájem. S dárkovým voucherem na rodinné focení mohou společně strávit čas, který si budou pamatovat navždy v podobě pořízených fotografií.

A jak vše probíhá? Napište mi jakou částku chcete darovat. Já Vám následně pošlu voucher s Vámi vybranou hodnotou a platností 1 rok od zakoupení. Voucher zasílám buď vytištěný poštou - osobní předání Praha 1, 5, 6 nebo v elektronické podobě, dle Vašich preferencí a času  na předání. Obdarovaný si rezervuje termín focení. Z focení obdrží náhledové album, kde si následně vybere fotografie dle svých preferencí, a to buď v hodnotě voucheru (dle platného ceníku) nebo v hodnotě vyšší, kdy následně rozdíl doplatí. Voucher lze uplatnit na veškerá focení. Voucher nelze směnit za hotovost.

 

V případě nejasností a dotazů mne neváhejte kontaktovat.

bottom of page