top of page

Fotím, protože miluji...

Miluji zvuk cvakající spouště.

Miluji to ticho v mé hlavě, když vnímám pouze focený objekt, světlo a kompozici.

Miluji vidět svět přes hledáček fotoaparátu, vnímat pouze "ten" přítomný okamžik. Miluji ty emoce, které musí z fotografie sálat. Vaše emoce, Vaše přítomné okamžiky.

Fotografii vnímám jako zastavení času, zmražení okamžiku, emoce, lásky...

Právě díky fotografiím můžete být v "té vteřině" jako včera nebo před třiceti lety.

Pro mne je fotografie investicí do své rodiny, vzpomínek, lásky. Investicí, která každým dalším rokem zvyšuje svou hodnotu. 

A jak vše začalo?

 Jsem máma, manželka a šťastná majitelka dvou uštěkaných chlupáčů. Narodila jsem se v Praze, kde stále žiji a také fotím. Kromě mé rodiny, zvířat, lesa a přístavů mě dělá šťastnou cestování, dobré víno, čokoláda a šmírování lidí kolem sebe :)

Fotím už dlouho....většinu času jsem si fotila pro radost, tzv. focení jsem měla jako hobby. Absolvovala jsem Akademii současné fotografie P. Mately. Před nedávnem pak rekvalifikaci na "fotografa s razítkem" ve FotoInstitutu Praha, kde jsem měla příležitost učit se od fotografů jako je Kamil Varga nebo Robert Vano. V každém případě si obzory rozšiřuji stále, formou různých workshopů, zejména na téma rodinné a lifestyl fotografie.

Když se mi narodila dcera a já začala řešit, jak se budu profesně realizovat dál, začala jsem snít o dráze rodinné fotografky. Zkoušela jsem různá focení a hledala tu SVOU cestu. Nakonec jsem se rozhodla pro tzv. lifestylovou fotografii.

 

A tak si tento sen prostě plním :) 

Fotím, kromě "mých" fotek, i Vás a Vaše radostné chvíle. 

Svým klientům říkám: "Focení je hra a hra je život... hrajte si, bavte se a užívejte si každou blbinu, co Vás a hlavně Vaše děti při focení napadne! Při mém focení nepózujte, hrajte si, objímejte se, líbejte se. Prostě dělejte vše, co děláte rádi, co jste Vy, Vaše děti, Vaše rodina".

A zde malý výběr z mého rodinného alba :)
bottom of page